top of page
Letní taneční soustředění
Letní taneční soustředění

so 21. 8.

|

Malá Skála

Letní taneční soustředění

Týden plný lekcí nejen stepu ale i mnoha dalších tanečních stylů s našimi lektory i zajímavými hosty. Užijete si spoustu zábavy ve skvělém kolektivu a v překrásném prostředí Českého ráje.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události

Čas a místo

21. 8. 2021 10:00 – 28. 8. 2021 12:00

Malá Skála, Malá Skála 159, 468 22 Malá Skála, Česko

O události

TSA SOUSTŘEDĚNÍ

Datum akce: 21. 8.  - 28. 8. 2021

Místo: Hotel Kavka, Malá Skála, Vranové 159 (cca 90 km od Prahy)

Věk: Pro všechny věkové kategorie

Cena: 5 200,-

Ubytování: je zajištěno v jedné budově ve dvou a čtyřlůžkových pokojích hotelového typu se sociálním zázemím a dále dle naplnění kapacity nám jsou ještě k dispozici pokoje hostelového typu se sociálním zařízením na chodbě, které je pouze pro nás.

Doprava: vlastní/autobus (omezená kapacita)

Strava: 5 x denně, po celý den bude zajištěn pitný režim (případně doporučujeme si vzít s sebou karton vod)

Výuka: bude probíhat v dopoledních i odpoledních hodinách pod vedením nejen stepařských, ale také tanečních lektorů. 

Tento turnus soustředění je pořádán pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé stepaře, kteří mají zájem zlepšit stepařskou a taneční techniku a chtěli by v dalších sezónách doplnit naše soutěžní řady, ale i pro ty, kteří step mají jako koníček a chtějí si užít dny plné stepu, tance, her a zábavy. Turnus je pořádán jak pro děti, tak pro dospělé stepaře a tanečníky.

Pro naše malé tanečníky a stepaře budou připraveny hry, kde děti budou soutěžit v různých sportovních a uměleckých disciplínách, jako je například stepařská a taneční improvizace.

Ve večerních hodinách bude opět organizovaný program, např. promítání filmů s taneční tématikou, hudební a filmový kvíz, procvičování tanečních znalostí získaných během dne.

Vyučovat budou lektoři Tanečního studia Andrea a pozvaní hosté z Hudební a taneční akademie muzických umění. Kromě vedení výuky lektory je zajištěn odborný pedagogický dozor, který se postará o aktivní odpočinek nejmladších účastníků.

Sdílet událost

bottom of page