LETNÍ STEPAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2020

21. – 28. 8. 2020

Ubytování

 

je zajištěno v jedné budově ve dvou a čtyřlůžkových pokojích hotelového typu se sociálním zázemím a dále dle naplnění kapacity nám jsou ještě k dispozici pokoje hostelového typu se sociálním zařízením na chodbě, které je pouze pro nás.

 

Doprava

 

vzhledem k termínu uvažujeme o společné dopravě autobusem pokud o ní bude dostatečný zájem.

 

Strava

 

5 x denně, po celý den bude zajištěn pitný režim (osvědčil se i způsob vození si vlastního kartonu vod)

Výuka

 

bude probíhat v dopoledních i odpoledních hodinách, intenzivně vždy tak, aby mohli všichni účastníci odstepovat maximální počet hodin na dvou námi postavených parketech pod vedením nejen stepařských, ale také tanečních lektorů. Tento turnus soustředění je pořádán pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé stepaře, kteří mají zájem zlepšit stepařskou a taneční techniku a chtěli by v dalších sezónách doplnit naše soutěžní řady, ale i pro ty, kteří step mají jako koníček a chtějí si užít dny plné stepu, tance, her a zábavy. Turnus je pořádán jak pro děti, tak pro dospělé stepaře a tanečníky. A nově se budeme věnovat i streetovým a scénickým tancům.

Cena: 4 900,- Kč (bez dopravy)

Pro naše malé tanečníky a stepaře budou připraveny hry, kde děti budou soutěžit v různých sportovních a uměleckých disciplínách, jako je například stepařská a taneční improvizace.

 

Ve večerních hodinách bude opět organizovaný program, např. promítání videofilmů s taneční tématikou, hudební a filmový kvíz, procvičování tanečních znalostí získaných během dne.

 

Vyučovat budou lektoři Tanečního studia Andrea a pozvaní hosté.

 

Kromě vedení výuky lektory je zajištěn odborný pedagogický dozor, který se postará o aktivní odpočinek nejmladších účastníků.

 

©2019 created by Taneční studio Andrea and Lukáš Budský .