top of page
P8269574.JPG

LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Týden plný lekcí nejen stepu ale i mnoha dalších tanečních stylů s našimi lektory i zajímavými hosty. Užijete si spoustu zábavy ve skvělém kolektivu a v překrásném prostředí Českého ráje.

Datum: 19.8. - 26.8.2023​

Místo:  Hotel Kavka, Malá Skála, Vranové 159​

Cena: 6400,- Kč

Věk:  Pro všechny věkové kategorie

Vyučovat budou lektoři Tanečního studia Andrea. Kromě vedení výuky lektory je zajištěn odborný pedagogický dozor, který se postará o aktivní odpočinek nejmladších účastníků.
P8269782.JPG

CO NÁS ČEKÁ?

step

technika, choreografie, impro

contemporary

hudební teorie

divadelní show

soutěže

večerní bojovka

výlety

bazén

barevný den

P8269864.JPG

Výuka: bude probíhat v dopoledních i odpoledních hodinách pod vedením nejen stepařských, ale také tanečních lektorů. Tento turnus soustředění je pořádán pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé stepaře, kteří mají zájem zlepšit stepařskou a taneční techniku a chtěli by v dalších sezónách doplnit naše soutěžní řady, ale i pro ty, kteří step mají jako koníček a chtějí si užít dny plné stepu, tance, her a zábavy. Turnus je pořádán jak pro děti, tak pro dospělé stepaře a tanečníky.

Další program: Pro naše malé tanečníky a stepaře budou připraveny hry, kde děti budou soutěžit v různých sportovních a uměleckých disciplínách, jako je například stepařská a taneční improvizace. Ve večerních hodinách bude opět organizovaný program, např. promítání filmů s taneční tématikou, hudební a filmový kvíz, procvičování tanečních znalostí získaných během dne.

prihlaska-soustredeni
bottom of page